Systém mobilního odsávání

Zachytávejte prach přímo na místě jeho vzniku. Díky kompaktním rozměrům se systém pro mobilní odsávání hravě dostane ke zdroji a zabrání šíření prachových částic do dalších částí provozu. Kromě umístění si můžete přizpůsobit i konfiguraci filtrace. Mobilní odsávací jednotka je jednoduše všestranná.

MÁM ZÁJEM STÁHNOUT KATALOG

Ideální zařízení pro variabilní odsávání

Buďte jako částice prachu. Dostaňte se všude!

Mobilní odsávací jednotky Dustcontrol zlepšují kvalitu ovzduší bez ohledu na průmyslové odvětví a velikost prachových částic. Nezaostávají v účinnosti a vynikají ve všestrannosti.

1

Nenechte se zmást vzhledem. Mobilní průmyslové odsávací jednotky možná připomínají vysavač, ale splňují kvality plnohodnotného vysokotlakého odsávání s vysokou třídou filtrace H.

2

Různé druhy prachu, jedno zařízení. Mobilní systémy Dustcontrol jsou univerzální, proto je možné je využít pro různé potřeby.  Účel zařízení se mění úpravou konfigurace filtračních vložek.

3

Mobilní odsávací jednotky s nerezovým provedením splňují přísné podmínky pro použití v odvětvích náročných na hygienu – například při výrobě v potravinářském průmyslu.

4

Díky ATEX provedení můžete tato zařízení využívat i v prostředí s nebezpečím výbuchu.

5

S mobilními zařízeními Dustcontrol můžete odsávat kdekoliv. Modelová řada s vlastním generátorem (LPG) vás nebude omezovat, protože na její provoz nepotřebujete elektrické napájení ani stlačený vzduch.

Určené do nejnáročnějšího prostředí Vysoký a efektivní výkon zařízení zbaví váš provoz hrubých i mikroskopických částic. Je jedno, zda působíte ve stavebnictví, strojírenství, hutnictví nebo potravinářství – s mobilním zařízením Dustcontrol dýchá zdravý vzduch úplně každý.

Bezpečné odsávání
ve výbušných zónách
Systémy jsou certifikovány normou ATEX

Modelová řada pro mobilní odsávání vyhovuje směrnici Evropského parlamentu a Rady č. 2014/34/EU (ATEX), takže zařízení můžete používat i v prostředí s nebezpečím výbuchu.

Máte otázky nebo zájem o mobilní odsávaní?
Napište nám!